משרד עורכי הדין מאי מרקוביץ מטפל במקרים של רשלנות רפואית בתחומי ההריון , הלידה והילדים.
אודות

משרד עורכי הדין מאי מרקוביץ מטפל במקרים של רשלנות רפואית בתחומי ההריון , הלידה והילדים. בראש המשרד עומדת עוה"ד מאי מרקוביץ, בעלת ניסיון עשיר בטיפול במקרים של מומים מולדים או תסמונות, אשר לא אובחנו במהלך ההריון ובמקרים שלילדים שנפגעו, במהלך הלידה או אחריה במהלך ילדותם.

במהלך העשור האחרון ליוותה עוה"ד מרקוביץ מאות משפחות, שנפגעו כתוצאה מרשלנות רפואית. לצד הייעוץ המשפטי והייצוג מול הגופים הנתבעים, אנו מאתרים עבור לקוחותינו את המומחים הרפואיים הטובים והמתאימים ביותר לעניינם, לצורך קבלת חוות דעת רפואית, מדריכים אותם לגבי זכויותיהם הרפואיות והמשפטיות ומספקים מענה לכל צורך אחר הקשור עם ניהול ההליך.

בנוסף, אנו פועלים כדי לקדם חקיקה, אשר תוביל להרחבת הפיצוי והסיוע הניתנים למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים, ללא קשר לתביעות רשלנות רפואית. במסגרת זו, אנו מופיעים בפני הועדות הרלוונטיות בכנסת, כדי להציג את השלכות הפגיעה על אורח חייהם של הילדים ושל בני משפחותיהם ולקדם את ההכרה בחשיבות הטיפול בנושא והגדלת הקצבאות המשולמות עבור ילדים אלו במסגרת הביטוח הלאומי.

אנו רואים בעבודתנו שליחות, שמטרתה להבטיח שהילדים הנפגעים יזכו לטיפול הולם הן בהווה והן בבגרותם. באמצעות ניהול התביעות אנו מביאים לפיצויים, אשר מסייעים בהתמודדות של המשפחה עם העלות הגבוהה הכרוכה בטיפול היומיומי והבטחת עתידם של הילדים.

תוכניות ושידורים